Interaktywna makieta inwestycji dostępna na każdym urządzeniu

Smart Makieta dla inwestycji deweloperskich do biura sprzedaży oraz na strony internetowe

hero-background

Największe zasięgi online i offline

product-background
touch-screen

Ekran dotykowy

computer-screen

Komputer

tablet-screen

Tablet

mobile-screen

Smartfon

Kompleksowa prezentacja inwestycji

Makieta interaktywna dla wszystkich i wszędzie- online

Interaktywna, Smart Makieta przeznaczona jest na strony internetowe i dlatego działa na każdym urządzeniu, przez całą dobę

Smart Makieta została stworzona jako interaktywna makieta architektoniczna inwestycji deweloperskiej działająca w oparciu o zwykłą przeglądarkę internetową. Dzięki temu dostęp do treści i pełnej funkcjonalności wirtualnej makiety jest zapewniony na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu. Makieta interaktywna online to nowatorskie i unikalne narzędzie dla deweloperów mieszkaniowych i dla osób kupujących mieszkania. Deweloperzy zyskują dzięki niej możliwość wszechstronnej prezentacji całych inwestycji wraz z szeregiem użytecznych funkcji ułatwiających wybór mieszkania. Jednocześnie, nabywcy mieszkań otrzymują na swoich urządzeniach - smartfonach, tabletach czy laptopach niezwykle funkcjonalną aplikację pozwalającą na sprawne i wygodne zapoznanie się z ofertą dewelopera. Co istotne, każdy z elementów Smart Makiety: wirtualna makieta architektoniczna osiedla, wygodna wyszukiwarka mieszkań oraz wirtualny spacer, model 360 oraz rzuty 3D dla każdego mieszkania w inwestycji działa sprawnie i szybko na każdym wymienionym urządzeniu.

Makieta interaktywna do biura sprzedaży- offline

Aplikacja 4K dla biur sprzedaży to idealne narzędzie dla sprzedawców, dostępna na tablecie, komputerze i stole dotykowym także w technologii 4k

Smart Makieta to najbardziej poręczny pakiet wspierający pracę sprzedawców w biurze sprzedaży. Można ją prezentować obok lub zamiast tradycyjnej makiety architektonicznej. Makieta interaktywna dostępna na dużym ekranie dotykowym lub kiosku interaktywnym jest prezentowana w jakości 4K. Na spotkaniu z klientem może być w zasięgu ręki sprzedawcy jak i klienta - na ekranie laptopa lub dodatkowego monitora dotykowego. Interaktywna makieta dla biur sprzedaży zawiera funkcje dostosowane do pracy z klientem podczas rozmowy sprzedażowej, w najbardziej komfortowych warunkach: przy biurku lub stole. Daje ona użytkownikom szybki i pełen dostęp do wirtualnych spacerów 3D wraz całym pakietem funkcjonalności wspierających pracę sprzedawcy. Wirtualna makieta interaktywna nie wymaga dodatkowych inwestycji, bo dla jej prawidłowego funkcjonowania w biurze sprzedaży wystarczy zwykły laptop lub niewielkiej mocy komputer połączony z ekranem 4K.

Nowoczesna Prezentacja Mieszkań - 3D

Dla każdego mieszkania wirtualne spacery, obrotowe aksonometrie 3D, rzuty z góry, widoki z balkonów w Nowoczesnej Prezentacji Mieszkań

Nowoczesna prezentacja mieszkań deweloperskich to wyjątkowa cecha makiety interaktywnej 3D Estate. Materiały 3D są dostępne dla każdego mieszkania inwestycji dostępnego w Smart Makiecie. Bogaty pakiet 3D znacząco poszerza funkcjonalność tradycyjnych kart mieszkań. Plan w 3D i wirtualny spacer pozwalają odkryć walory mieszkania znacznie szybciej i łatwiej niż dotychczasowe narzędzia - w szczególności u osób mających trudność z właściwą interpretacją zwykłego planu mieszkania. Obrotowy Model 360 to poszerzenie walorów rzutu aksonometrycznego 3D dzięki prezentacji mieszkania z dowolnej perspektywy w ramach pełnego obrotu modelu. Całość dopełnia prezentacja widoku z dowolnego balkonu - dopasowanego indywidualnie do każdego mieszkania. Wszystkie narzędzia 3D zawarte w wirtualnej makiecie interaktywnej najpełniej otwierają przed klientami możliwości samodzielnego poznawania oferty, wyboru najlepszych opcji a w efekcie do wymiernych oszczędności czasu i pracy sprzedawców.

Grafiki i filmy dla marketingu

Najwyższej jakości grafika do katalogów, reklam, na social media dla każdego mieszkania i całej inwestycji

Interaktywna Smart Makieta to także źródło atrakcyjnych grafik oraz filmu użytecznych w marketingu i sprzedaży. Makieta Interaktywna to wirtualna przestrzeń - scena na której z fotograficzną jakością odwzorowane są architektura budynku, zagospodarowanie terenu oraz otoczenie. Wszystkie elementy tak przygotowanej sceny interaktywnej makiety architektonicznej mogą służyć jako gotowe grafiki na strony internetowe, do mediów społecznościowych a nawet do materiałów drukowanych. Na tej samej bazie powstaje film prezentujący od wnętrza najbardziej interesujące elementy wirtualnej makiety. Zarówno makieta jak i jej poszczególne widoki, w tym także widoki mieszkań, mogą być łatwo udostępniane w formie linków w mediach społecznościowych w ramach działalności marketingowej jak i przez samych klientów - swoim znajomym. Udostępnianie linku do konkretnego mieszkania w wirtualnej makiecie to także znakomite narzędzie w pracy sprzedawców.

Więcej informacji dostępnych w broszurze

POBIERZ BROSZURĘ

Zobacz możliwości
Smart makiety

Wyjątkowe i wszechstronne narzędzie dla sprzedawców

Interaktywne narzędzie dostępne w biurze sprzedaży, na budowie, w kawiarni - wszędzie gdzie spotykasz klienta

Komfort pracy

Proste wyszukiwanie mieszkań i dostęp do kompletu informacji

Interaktywna makieta inwestycji to kompletna aplikacja zawierająca cały szereg udogodnień związanych z wyszukiwaniem mieszkań, ich oceną a także możliwość komunikacji z deweloperem poprzez formularz zgłoszeniowy. Wyszukiwarka mieszkań pozwala na prezentację oferty w formie listy oraz kafelków z miniaturkami poszczególnych lokali. Zaawansowany moduł filtrowania mieszkań pozwala na wyszukiwanie mieszkań w makiecie interaktywnej według dowolnych kryteriów. Funkcję tę wspierają tagi które można zdefiniować dla każdego mieszkania a także zmieniać w trakcie sprzedaży inwestycji. Definiowanie tagów poszerza możliwości wyszukiwania lokali w makiecie interaktywnej. Mieszkania spełniające oczekiwania kupującego są wskazywane zarówno na liście lub tablicy kafelków jak i na elewacji budynku. W makiecie interaktywnej łatwo jest także odróżnić mieszkania dostępne od zarezerwowanych lub sprzedanych. Po wybraniu mieszkania udostępniany jest cały pakiet informacji o grafik: parametry mieszkania i poszczególnych pomieszczeń, wirtualny spacer, rzuty i obrotowy model 360, widok z balkonu a nawet widok mieszkania od zewnątrz.

integracja z CRM

Zawsze aktualne dane o dostępności mieszkań

Dane w makiecie interaktywnej są zawsze aktualne za sprawą połączenia Smart Makiety z systemem CRM dewelopera. Tak aktualizowane mogą być zarówno dane o dostępności mieszkań jak i informacje o cenach, metrażach, promocjach a nawet powierzchni poszczególnych pomieszczeń. Wirtualna makieta interaktywna daje też możliwość udostępniania własnych kart mieszkań dewelopera bezpośrednio lub poprzez połączenie z CRM. Te wszystkie udogodnienia zapewnia moduł wymiany informacji po API. Informacje są aktualizowane na bieżąco a dzięki temu są zawsze prawdziwe a ryzyko błędów ludzkich jest wyeliminowane. Makieta interaktywna 3D Estate obecnie współpracuje ze wszystkimi oferowanymi na rynku systemami CRM używanymi przez deweloperów i z każdym innym systemem umożliwiającym wymianę informacji po API. Wymiana danych pomiędzy Smart Makietą a CRM pozwala oprzeć się na jednym źródle informacji jako zawsze aktualnym co oznacza, że każdy sprzedawca i każdy klient w każdym momencie widzi najbardziej aktualny status danych o mieszkaniu.

Łatwe udostępnianie

Udostępnianie klientowi oferty za pomocą prostego linku do Nowoczesnej Prezentacji Mieszkań

Udostępnianie klientowi informacji o mieszkaniu za pomocą linku to najprostsza, najbardziej efektywna i najbardziej przyjazna metoda. Interaktywna makieta w dużym zakresie eliminuje konieczność przekazywania klientom broszur, wydruków lub ulotek bo wszystkie niezbędne informacje można zawrzeć wraz z linkiem w krótkim mailu lub wiadomości sms. Każde mieszkanie w Smart Makiecie ma swój własny link prowadzący do wszystkich informacji oraz dostępnych grafik 3D, wirtualnego spaceru i modelu 360. Po spotkaniu lub rozmowie z klientem zwykle wysyłane jest mu krótkie podsumowanie spotkania oraz poczynionych ustaleń. W treści takiej wiadomości warto umieścić link do mieszkania. Po otrzymaniu maila i kliknięciu na link użytkownik już w domu może praktycznie wrócić myślami do spotkania ze sprzedawcą, ponownie oglądając te same mieszkania by jeszcze raz się im przyjrzeć w gronie najbliższych i przyjaciół. Materiały w makiecie interaktywnej można oglądać zarówno na komputerze jak i na dowolnym urządzeniu mobilnym podłączonym do internetu a zatem w każdym czasie i miejscu.

Dostępne online

Wystarczy zwykłe łącze i dowolne urządzenie

Smart Makieta to potężne interaktywne narzędzie o ogromnym zasięgu, jaki daje Internet. Wystarczy łącze o standardowej dziś przepustowości by łatwo i szybko skorzystać ze wszystkich funkcji wirtualnej makiety. Wirtualna Smart Makieta online działa na każdej przeglądarce internetowej - Edge, Chrome, Safari, Firefox i na bieżąco jest aktualizowana do bieżących wymagań tych przeglądarek. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji i zaawansowanym rozwiązaniom, jest w pełni responsywna a zatem działa na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie, smartfonie. Dzięki temu, każdy użytkownik internetu, w dogodnej chwili może zyskać dostęp do pełnej oferty dewelopera i niezbędnych informacji o mieszkaniach na dowolnym etapie swoich poszukiwań. Dostęp online do makiety interaktywnej gwarantuje także bieżącą aktualizację informacji o mieszkaniach - ich dostępności, parametrach, przestrzeni a nawet - o ile deweloper tak zdecyduje - o cenach i promocjach.

Na miarę potrzeb

Od kompleksowej Smart Makiety, po zaawansowaną Wyszukiwarkę 360 - wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Wyszukiwarka 360


 • Obrotowy model osiedla
 • Widok listy i kafelków w wyszukiwarce
 • Obsługa zapytań klienta
 • Na komputery i urządedznia przenośne
 • Na ekran dotykowy w 4K
 • Materiały 3D dla każdego mieszkania
 • Integracja z CRM
 • Łatwość osadzenia na stronie WWW
 • Porównywarka mieszkań
 • Widoki z balkonów wszystkich mieszkań
 • Otoczenie inwestycji
 • Szczegółowe budynki w otoczeniu
 • Oświetlenie dzienne i nocne
 • Lokalizacja inwestycji i Galeria
 • Film i przykładowe ujęcia z makiety

Smart Makieta Lite


 • Obrotowy model osiedla
 • Widok listy i kafelków w wyszukiwarce
 • Obsługa zapytań klienta
 • Na komputery i urządedznia przenośne
 • Na ekran dotykowy w 4K
 • Materiały 3D dla każdego mieszkania
 • Integracja z CRM
 • Łatwość osadzenia na stronie WWW
 • Porównywarka mieszkań
 • Widoki z balkonów wszystkich mieszkań
 • Otoczenie inwestycji
 • Szczegółowe budynki w otoczeniu
 • Oświetlenie dzienne i nocne
 • Lokalizacja inwestycji i Galeria
 • Film i przykładowe ujęcia z makiety

Smart Makieta Standard


 • Obrotowy model osiedla
 • Widok listy i kafelków w wyszukiwarce
 • Obsługa zapytań klienta
 • Na komputery i urządedznia przenośne
 • Na ekran dotykowy w 4K
 • Materiały 3D dla każdego mieszkania
 • Integracja z CRM
 • Łatwość osadzenia na stronie WWW
 • Porównywarka mieszkań
 • Widoki z balkonów wszystkich mieszkań
 • Otoczenie inwestycji
 • Szczegółowe budynki w otoczeniu
 • Oświetlenie dzienne i nocne
 • Lokalizacja inwestycji i Galeria
 • Film i przykładowe ujęcia z makiety

Zamów Smart Makietę i zyskaj

5 tyg.

tyle potrzebujemy czasu na przygotowanie makiety

30 %

oszczędności czasu sprzedawcy

100%

mieszkań w inwestycji z kompletem materiałów i widoków 3D

Z wirtualnych spacerów oraz interaktywnych makiet korzysta jużblisko 200 firmdeweloperskich

client

3D Estate zapewnia nam materiały 3D, które znakomicie sprawdzają się w pracy sprzedawców i marketingu mieszkań. Wraz z doskonałą usługą otrzymujemy solidną obsługę, a w niej to co dla nas istotne w biznesie: wzajemne zrozumienie, szybką reakcję na zgłaszane potrzeby i niezawodne działanie.

Daria Małecka

BPI Real Estate

Nasi partnerzy

logo

Materiały 3D niezawodnie dostępne dzięki najwydajniejszym serwerom chmurowym


logo

Członek wspierający, eksperci w technologii prezentacji mieszkań i inwestycji


logo

Członek, wspieramy inwestycje i rozwiązania przyjazne środowisku


logo

Dzięki ogromnej skali i doświadczeniu zapewniamy spacery każdemu mieszkaniu jakie jest prezentowane na obido.pl


logo

Największy portal nieruchomości w Polsce, wspólnie oferujemy klientom usługi Wirtualnego Remontu


logo

Lider w branży wykończeń „pod klucz” dla mieszkań deweloperskich. Spacery 3D Estate pomagają w idealnej wizualizacji dostępnego wykończenia mieszkania


logo

Organizator Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych. Przygotowujemy promocyjne spacery 3D wszystkim targowym wystawcom


logo

Razem skutecznie rozbudzamy zainteresowanie inwestycjami. Prezentacje nieruchomości wzbogacamy spacerami i wizualizacjami 3D.


3D Estate sp. z o. o.; ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów; REGON 380874316; NIP 635-18-48-285; Nr KRS 0000738801 Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wysokość kapitału zakładowego 100.000,- PLN

2024 © 3D Estate

Polityka prywatności